altın kangal çifltiği
Sivas Kangal Üretim Çiftliğimiz Tüm Türkiye'ye Hizmet Vermektedir.

Adres: Sivas Altın Kangal Yolu 3. km.
TEL 0546 460 71 17
2018 koca kafa kangal yavruları sahiplerini bekliyor!

KANGAL YAVRUSU SATIŞLARI VE SATIŞ İÇİN PROSEDÜR.
2018 yılı yaz ortası kangal yavru rezervelerimiz devam etmektedir. Yaz dönemi yavru kangal talebi fazla olduğu için şimdiden rezerve ettirmenizde fayda var. Şehir dışından kangal yavrusu alcaklar gelmeden bizi arayarak elimizde yavru olup olmadığını sorunuz!

SATILIK YAVRU KANGALLARIMIZ.

Yavru kangal satışlarımız genelde daha doğmadan çiftleşme dönemlerinde rezerve edilebilmektedir. Onun için beğendiniz damızlıklarımızdan yavru almak isterseniz iletişim hattında bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Kangal yavrusu almak için öncelikle bizimle iletişime geçmelisiniz. Yogunluktan dolayı emaillere cevap veremiyoruz.
Kangal yavrusu almadan önce bakabileceğinizden emin olmalısınız çünkü bir anlık heves uğruna alınan yavruların sonradan sokağa bırakılması çok yanlıştır.

KANGAL KÖPEĞİ ALACAKLAR İÇİN MERAK EDİLENLER
Kangal yavrularına nasıl bakarım, kangal yavrusu bakımı zormudur, kangal köpekleri bakımı pahalımıdır, çok yiyecek tüketir mi ?
Kangal köpekleri ve yavruları diğer köpek ırklarında olduğu gibi bakımı zor olan bir ırk değildir aksine kangal köpekleri erişkin olduklarında günlük bir ögün tüketen çok iri olmasına ragmen çok fazla yemeyen bir ırktır. Yavru bakımı biraz zahmetli olabilir ancak bu bütün köpek ırkları için geçerlidir. Sağlıklı bir yavru edinmeniz onun sağlıklı gelişiminde en büyük etkendir. Sağlıklı bir yavru kangalda ancak sağlıklı bir dişiden alınabilir. İlk aşılama anneden başlar ve yavruya ordan geçer. Günümüzde merdiven altı üretim dediğimiz bir çok kişi çiftlik adı altında sağlıklsız damızlıklardan yavru almakta ve sonu hüsranla sonuçlanmaktadır.

Kangal köpeği bakılacak alanlar. Kangal köpeği arazidemi yaşamalı, evde kangal köpeği bakılabilirmi, apartmanda kangal bakılırmı, sıcakta kangal köpekleri yaşarmı, balkonda kangal bakılabilirmi ?
Kangal yavrusu sahibi oldunuz ve bakmaya başladınız. Yavru iken sorun yok heryere sığmakta koşup oynamakta ancak yavru büyüdükçe sorunlar artıyor. Öncelikle kangal köpekleri iri yapılı köpeklerdir bunun için çok dar alanlarda kangal köpeğine bakamazsınız orneğin apartmanların çok dar balkonları vb. Evde kangal köpeği bakabilirsiniz ancak onun günlük yürüyüşüne çıkardığınız sürece. Köpeğinizin enerjisini bir şekilde boşaltmasını sağlamak zorundasınız buda onun oyun oynaması sayesinde olacaktır.

 kırçık kangla yavruları

Resimlerde koyu renkli yavru kangallarımız. Yavru taleplerinizde rezerve esnasında ne tür bir renk talep ettiğinizi belirtebilirsiniz. Çok koyu yada daha açık renkli yavrulardan ayırt edilebilmektedir. Genel olarak yavru kangallar koyu renkli doğmakta sonraki dönemler renkleri açmaktadır. 
Kangal yavrusu rezervesi, satış ve kangal yavrusu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 boz renkli kangal yavrusu satışı

 çiftliğimiz kangal yavruları satışı Panter kangal yavrusu satış fiyatı 3 aylık yavru kangal satışı karabaş yavru kangal satışı
Sivas kangal   İstanbul yolcusu Damzılık kangal  Karabaş yavru kangallar
 Aslan başlı kangal yavrusu  yeni dogan kangal yavruları çift olarak sivas kangal satışı akbaş çoban köpeği yavrusu
Karabaş kangal  Yeni dogan kangalÇift kangal yavru  
 boz kangalın kralı  kocabaşlı yavru kangal köpekleri satışı altın kangal başarıları safkan yavru kangal kıf kayıtlı
Boz karabaş   Aslan başlı kırçıl   Altın kangal çiftliği  Ayıboğan yavru kangalSayfa etiketleri: kangal, yavru, kangal yavrusu fiyatları, istanbul kangal satışı

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
21619 kez okundu

Yorumlar

kangal     17/09/2017 19:30

kangal yavrusu satışları yeni yıl fiyatları alabilrmiyiö
Misafir -

arkadaş edinme     02/03/2015 01:36

Çocuklugumdan beri istediyim bi arkadaş ama herkez çok uçuk rakamlar söyliyor benimki bi heves deyil belki yetkililerden bitanesi görür de uygun bi fiyat verir diye böyle bişey yazma geregi duydum insan evladından daha iyi bi arkadaş kangallar
Misafir -

arkadaş edinme     02/03/2015 01:21

Çocuklugumdan beri istediyim bi arkadaş ama herkez çok uçuk rakamlar söyliyor benimki bi heves deyil belki yetkililerden bitanesi görür de uygun bi fiyat verir diye böyle bişey yazma geregi duydum insan evladından daha iyi bi arkadaş kangallar
Misafir -

yavrular     04/01/2015 03:50

kıralın yeni yavrusu varmı tesekkürlr
Misafir -

yavru kopekleriniz ne kadar     30/12/2014 16:29

yavru köpekler ne kadar
Misafir -

     25/11/2014 20:48

maşallah çok güzel kangallar
Misafir -

fiatlar nedir     17/08/2014 20:16

fiyat belirtmemişsiniz
Misafir -