altın kangal çifltiği
Sivas Kangal Üretim Çiftliğimiz Tüm Türkiye'ye Hizmet Vermektedir.

Adres: Sivas Altın Kangal Yolu 3. km.
TEL 0546 460 71 17
Satılık kangal köpek yavruları.
ÇİFTLİĞİMİZ KANGAL YAVRU SATIŞLARI

Altın kangal köpek çiftliği yavru satışlarımız direkt çiftlikten yapılmakla birlikte bir çok il ve ilçeye gönderim yapabilmektedir.
Nasıl kangal yavrusu alabiliriz? gibi soruları sizin için kısaca açıklayalım!

Yavru kangal köpeği sahiplenmek için öncelikle bizimle iletişime geçmelisiniz.( İletişim sayfamızda kangal çiftliği telefon ve adres bilgilerini bulabilirsiniz.) Bulunduğunuz ile servisimiz var mı yokmu onu öğrendikten sonra almak istediğiniz yavru kangal köpeğinin özelliklerini bize bildiriniz. (Almak istediğiniz yavru kangalın renk, fizik ve karesteristik özellikleri vb.) İstediğiniz özellikte yavru bulunmaması durumunda genellikle rezerve edilmektedir. Rezerve edilen yavru kangal köpekleri gelişim süresi iyi geçen ve ek besin almaya başladığında ilk parazit uygulaması yapılıp gönderim aşamasına geçmektedir. Gönderim öncesi yavru kangallar sağlık kontrolünden geçirilmekte ve sevkiyat ile ilgili size bilgi verilmekte. 
Sizde sağlıklı safkan bir kangal yavrusu almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. 

 kangal yavrusu

Üstteki resim; Kara maskeli bir yavru kangal almak isterseniz resimdeki ile benzer fizik ve özelliklerde olmaktadır. Damızlık olarak KARO, KARAOĞLAN yavruları bu tiptedir. 

 satılık koca kafa kangal yavrusu


 boz kangal yavrusu

ÜST RESİM; resimlerde boz renkte olan kangal yavrularımız özellikle sürü korumasında kullanılan halk arasında ayıboğan kangal yavruları diye isimlendirilmektedir.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
11619 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın