altın kangal çifltiği
Sivas Kangal Üretim Çiftliğimiz Tüm Türkiye'ye Hizmet Vermektedir.

Adres: Sivas Altın Kangal Yolu 3. km.
TEL 0546 460 71 17

Anasayfa

Altın kangal köpek çiftliği Sivas'ın Tarım bakanlığı onaylı resmi evraklı ilk çitliğidir.

 gerçek kangal ırkın en iyisi Altın kangal başarıları

Çiftliğimiz Sivas'ta orjinal safkan kangal köpeği üretimi ve yavru kangal satışı yapmaktadır. Profesyonel anlamda üretim yapan kangal köpek çiftliğimiz. Tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. 
15 Yıldır faaliyet gösteren kangal köpek üretme çiftliğimiz Kangal adına bir çok bilimsel çalışmada bulunmuş ve kangal köpeğinin devamlılığını ırkın bozulmadan devam etmesini sağlayarak bu değerli ırkı ileri nesillere tanıtımını yapmak için faaliyetlerde bulunmuştur. 
Bugün halen ortak çalışmaları olan KIF (köpek ırkları federasyonu) ile çalışmakta ve kangal köpeklerini kayıt altına alarak soy seceresi oluşturmaktadır.
Aşağıda kangal köpek çifltiği üretmek için Tarım bakanlığının denetimleri sonucu verilen ruhsat örneği bulunmakta. Yavru kangal köpek almadan önce muhatap alacağınız yerin çiftlik ruhsatı olması ve ruhsat numarasını alarak tarım il müdürlüğünden teyidini alınız. Aksi takdirde satın aldığınız kangal yavrusunun sağlıksız koşullarda üretimi sonucu bir çok viral hastalıkları taşıması ve sonucu ölümlere kadar varan birçok sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz.

 kangal köpeği üretme çiftliği
2019 yılı kangal yavrularımız doğmaya başladı. Kangal yavrusu almak için rezerve yaptırıp bekleyenler için kangal yavrularımızın teslimatları başlamıştır. Gerçek safkan kangal yavrusu almak için doğru seçim yapan kangal severlere ilk dağıtımlarımız Mayıs başı ve ortası olacaktır. Sayfamızdan yeni kangal çiftleşmelerini ve kangal yavrusu doğumlarını takip edebilirsiniz. 
Doğum resimlerimiz Sırası ile altta.

 Karo kangal yavruları doğdu

 Damızlık kangallardan Uzun’un kangal yavruları doğdu

DİKKAT! Kangal yavrusu alırken anne altından almaya dikkat edin. Üst resimlerde çiftliğimiz üretimi kangal yavrularımız!Kangal köpek çiftliğimizin ve yavru kangalların ünü ünlülere kadar ulaşmış ve tanınmış bir çok kişi kangal yavrusu satın almak için çiftliğimizi tercih etmiştir. Başta Sergen YALÇIN almak üzere İstanbul emniyet teşkilatına orjinal kangal yavrularından ilk etapta proje kapsamında 10 adet yavru kangal polis köpeği olması için verilmiş ve eğitimlerine başlanmıştır.

       ünlüler altın kangal çifltiğini tercih etti


Satışdaki safkan 35 günlük koca kafa kangal yavrularımız. Satış ile ön bigi için iletişim telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
Kıf secereli kangal yavrusu satışları. Köpek ırkları federasyonu tarafından kayıt alınan alınan orjinal kangal köpeklerinden üretilen safkan kangal yavrusu satışlarımız Altın kangal çiftliğinde rezerveleri devam etmektedir.
Sivas’ın en kapsamlı kangal, akbaş ve malaklı çiftliği yavru köpek satışları devam etmekte. En saf ve orjinal kangal yavrularımız aşı karneleri ile birlikte teslim edilmekte.
 2